Nether Mobs And Nether Facts
صفحه اصلی/وبلاگ/

Nether Mobs And Nether Facts

MLN_GDنویسندهMLN_GD
4
1402/4/19

بیوم ها
سلام دوستان من mln هستم با یک اموزش دیگه در سرور تیرکس ماین در خدمتتون هستیم . 
اگر در پایان متن مشکلتون حل نشد میتونید به ای دی دیسکورد من پیام بدید و سوالتون رو بپرسید = mln_gd

بزرگترین تغییرات متوجه سرزمین Nether، همان دنیای شبه دوزخ ماینکرفت است ، با اضافه شدن چهار بیوم (بایوم) جدید در کنار بیوم قبلی  [Nether Wastes]  این دنیا هم اکنون گسترده تر شده است. این تغییر، [Nether] را از فضای یکنواخت و بی روح آن خارج کرده و میل بازیکن به جستجو کردن در این محیط را بیشتر می‌کند.

بیوم، کریمزِن فارست (Crimson forest) نوعی زیست بوم جنگلی محسوب شده که آن را به منبع مناسبی برای جمع آوری چوب تبدیل می‌کند. بیوم وارپت فارست (Warped Forest) شباهت زیادی به بیوم نخست دارد اما هیچ موجود خطرناکی در آن ظاهر نشده و امن‌ ترین بیوم nether به حساب می‌آید.

بیوم بِسالت دلتاز (Basalt Deltas) همانند یک منطقه آتشفشانی است، که زین پس میزبان magma cube ها خواهد بود. این زیست بوم از منابع قابل توجهی از سنگ سیاه برخوردار است.

چیزی که در بیوم سول سند وَلِی (soul sand valley) توجه شما را جلب می‌کند، جنس خاک آن است که آتش بر روی soul sand به رنگ آبی می سوزد. اگر کمی در این بیوم به جستجو بپردازید می‌توانید فسیل هم پیدا کنید.
Nether Mobs


Piglin :
پیگلین عاشق طلاست و اگر شما ارمور طلای نپوشیده باشید به شما حمله میکنند و دراین صورت شما میتوانید با انها معامله انجام دهید و برای این کار باید از یک شمش طلا استفاده کنید .در حضور پیگلین ها باید مراقب بود صندوقی را در اطراف آن ها باز نکرده و هیچ طلایی استخراج نکنید چون باعث میشود به شما حمله کنند .
اگر انها از ندر خارج شوند به زامبی پیگلین تبدیل میشوند و پیگلین ها به ویدر اسکلتون ها و هاگلین ها و ویدر حمله میکنند .

Hoglin
انها منبع غذای خوبی هستند و از قارچ های آبی رنگ می ترسند . و با دیدن شما خیلی سریعبه سمت شما می اید و به شما اسیب میرساند .
هاگلین ها با خارج شدن ازندر به زاگلین تبدیل می‌شوند .

Strider :
موجودی بی ازار هست و در سراسرندر پیدا میشود و این توانایی را دارد که روی مذاب راه برود و انها فقط بر روی مذاب راحت هستند و اگر از مذاب خارج شوند و بر روی بلاکی دیگر بروند شروع به لرزیدن می‌کنند و رنگ پریده می‌شوند.
بازیکن می‌تواند روی استرایدر زین بگذارد و با استفاده از طعمه آن را هدایت کند و فقط پلیر نیست که سوار این ماب میشه بلکه برخی ماب ها هم سوار این ماب میشن .

Ghast :
انها موجوداتی پرنده هستند و در اسمان ندر در پرواز هستند و اگر شما را ببینند به سمت شما گلوله های اتشینی به اسم فایر بال پرتاب میکنند و به شما اسیب میزنند .

Enderman : 
این ماب در تمام دنیا ها یافت میشود و فراوانی ان بیشتر در دنیای اند است . نکته جالب در باره ان این است که انرا با تیر و کمان نمیشود کشت و از اب بدش می اید و هنگام باران به جایی پناه میبرد . هرگز به چشمان او نباید نگاه کنید و اگر نگاه کنید به سمت شما حمله میکند و سریع تلپورت میشود .

Blaze :
این ماب ها توانای پرواز ندارند و فقط میتوانند در هوا معلق باشند و با دیدن شما شروع به پرتاب گلوله های اتشینی به سمت شما میکنند . و شما میتوانید با پیدا کردن اسپانسر ان به جمع کردن اکس پی بپردازید . بلیز ها در اب میمیرند و اگر انها را درون اب بزارید پس گذشت چند ثانیه انها میمیرند .

Whiter Skeleton :
این ماب با ارزش است زیرا با کشتن ان احتمال این را دارد که یک عدد هد و کله ویدر اسکلتون دراپ کند و با جمع کردن 3 تا از این ایتم میتوانید ویدر اسپان کنید طبق عکس زیر و با استفاده از سویل بلاک و هد ویدر اسکلتون میتوانید انرا اسپان کنید .

Magma Cube : 
این ماب فقط با پریدن به سمت شما می اید و با دیدن شما شروع به پریدن به سمت شما میکند و اگر اون رو بکشید به ماب های کوچکتری تقسیم میشود تا اینکه سرانجام به کوچکترین اندازه خود برسد و دیگر تقسیم نشود .

Nether Facts :

Netherite: 

ندرایت به شکل های مختلف در ندر یافت می‌شود که ارزشمند ترین شکل آن بصورت شمش بوده و تهیه آن فرآیندی زمان بر است. با پیدا کردن [Ancient Derbis] و قرار دادن آن در [Furnace] می‌توان [Netherite Scrap] و سپس با ترکیب آن با طلا شمش [netherite] را تهیه کرد.
و سپس با استفاده از ان و [Smithing Table] ارمور و وسایل دایموندی خود را به ندرایت تبدیل کنید .
https://cdn.trexmine.com/images/nether-mobs-image-2023-07-11-2023-07-11-17-35-09.jpg
Ruined Portals :

پورتال های مخروبه ای هستند که میتوانید با پیدا کردن ان به دنیای اصلی برگردید و  در کنار این پورتال ها صندوق هایی وجود دارد که معمولا حاوی اقلامی از جنس
طلا است.


Bastion Remnant : 

قلعه های متروکه ای هستند که پایگاه اصلی پیگلین ها به شمار می‌رود.در این مکان طیفی از آیتم های کم یاب وجود دارد و برای بدست اوردن انها حتما باید با پیگلین ها بجنگید و کار بسیار سختی است . این احتمال وجود دارد که در قلعه متروکه به غیر از پیگلین ها هاگلین و ماگما کیوب نیز ظاهر ‌شود.


نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

هیچ نظری برای این مطلب وجود ندارد