[شایعه] کرفتینگ یا ساخت خودکار، قابلیتی که در آپدیت‌های بعدی عرضه خواهد شد
صفحه اصلی/وبلاگ/

[شایعه] کرفتینگ یا ساخت خودکار، قابلیتی که در آپدیت‌های بعدی عرضه خواهد شد

محسننویسندهمحسن
1
1402/6/11

کرفتینگ یا ساختن خودکار (Automated Crafting) در ماینکرافت، شایعه یا واقعیت؟

 

براساس گزارش یکی از لیکرهای ماین کرافت، DanGeony، کرفتینگ خودکار، ممکن است بزودی، یکی از ویژگی‌های عادی ماینکرفت شود. به نظر می‌رسد این شخص، شباهت زیادی با کسی داشته باشد که حدود یک سال پیش اخبار محتوای آپدیت 1.20 را پخش کرد و وقتی که آپدیت منتشر شد، مشخص شد که اخبار منتشر شده، دقت بالایی داشتند، چیزی که این مرتبه نیز، انتظار می‌رود، درست باشد.

اگر خبر لیک شده درست باشد، یکی از ویژگی‌های مادهای کلاسیک بازی، راه خود را به بازی پیدا می‌کنند. کرفتینگ خودکار، با تشکر از مادهایی که در حال حاضر وجود دارند، یکی از ویژگی‌های جذاب بازی است. اما اگر اخبار لیک شده درست از آب دربیایند، بزودی باید شاهد حضور همیشگی این ویژگی در داخل ماین کرفت باشیم.


گزارش فاش شدۀ این بروزرسانی توسط DanGeony در توییتر منتشر شده بود که البته کمی پس از انتشار، تصویر مورد نظر را حذف کرد. آنچه که برای کاربران جالب بوده است، شباهت رفتار این شخص با شخصی است که 1 سال پیش، جزئیات آپدیت 1.20 را منتشر کرد.

تصویری از اکانت توییتر Dan Geony

سال گذشته نیز، کاربری در توییتر، به نام Roger Badgerman، برخی از تغییرات بزرگی را که در قالب آپدیت جدید ماینکرافت قرار بود منتشر شوند، نظیر، شترها و سیستم باستان شناسی، معرفی کرد. این شخص خود را جزو یکی از نفرات مجموعۀ تیم ماینکرفت معرفی کردند که استودیوی Mojang نیز با تلاش‌هایی که انجام داد، برخی از مطالب منتشر شده توسط آن‌ها را حذف کرد.

دقیقا مشابه Roger Badgerman، Dan Geony نیز پس از حذف پست‌هایش، تنها یک اموجی ادای احترام از خود باقی گذاشت. از نظر وضعیت حساب‌های کاربری توییتر نیز، تقریبا شباهت‌هایی به هم دارند، هیچکدام دنبال کننده‌های زیادی ندارند.

در یک شورت منتشر شده از طریق یوتیوب کاربر camman18 نیز، امکان یکسان بودن این دو حساب کاربری مطرح شده است. در حالی که جزییات زیادی منتشر نشده و ممکن است این فقط یک شایعه باشد، اما ویژگی بسیار جذابی برای بازی خواهد بود. البته که این ویژگی، قابلیت جدید نخواهد بود، اما وجود آن به صورت رسمی در داخل بازی، هیجان انگیز است. 

با این حال، تمام کاربران نظر یکسانی در مورد این شایعه و خبر پخش شده، ندارند. یکی از کاربران رددیت گفته است، شاید این تنها یک قابلیت در مورد کرفتینگ ردستون باشد. نه آن چیزی که عنوان شده است.

هنوز مشخص نیست که خبرهای منتشر شده تا چه میزان دقیق و درست باشند، اما اگر درست باشند، کاربران یک قابلیت بزرگ را بدون نیاز به مادها دریافت خواهند کرد. در صورت دریافت جزییات بیشتر در این خصوص، از طریق مجله سرور ماینکرافت تیرکس ماین، اطلاع رسانی خواهیم کرد.

اگر این مطلب برای شما جذاب بود، پیشنهاد می‌کنیم مطلب "بهترین سرورهای ماین کرافت 2023" را نیز مطالعه کنید.

 

نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

هیچ نظری برای این مطلب وجود ندارد