Minecraft Gaints
صفحه اصلی/وبلاگ/

Minecraft Gaints

MLN_GDنویسندهMLN_GD
0
1402/4/30

Minecraft Gaints

سلام دوستان من mln هستم با یک اموزش دیگه در سرور تیرکس ماین در خدمتتون هستیم . 
اگر در پایان متن مشکلتون حل نشد میتونید به ای دی دیسکورد من پیام بدید و سوالتون رو بپرسید = mln_gd


Iron Golem

اولین جاینتی که میخوایم بررسی کنیم ایرون گالم هست که معمولا کنار ویلیج ها پیدا میشه و ویلیجر هارو از حمله زامبی ها دور میکنه و در صورت مشاهده زامبی ها سریع به انها حمله میککند و اونا رو کیل میدن .
نکته جالب درباره ایرون گالم اینه که دید ضعیفی دارن و برای دیدن زامبی ها حتما نیاز به نور دارند تا بتونن اونارو ببین و بهشون حمله کنن .
 


با کشتن ایرون گالم یا کشته شدن ایرون گالم بهتون ایرون و یک عدد گل قرمز میده و این لوت و دراپ خیلی با ارزشی هست .

چه راهی وجود داره که بصورت دستی ایرون گالم اسپان کنیم ؟

برای اسپان کردن و ساختن ایرون گالم بصورت دستی نیاز دارید به 4 عدد ایرون بلاک و 1 عدد carved pumpkin و بصورت شکل زید 2 عدد ازون بلاک رو روی هم میزارید و بعدش دو عدد ایرون بلاک باقی مونده رو کنار بلاک بالای میزاید و بعدش پامکین رو بالای ایرون بلاک مرکزی میزارید .چجوری carved pumpkin درست کنم ؟

با گذاشتن پامکین روی زمین و با کلیک راست کردن روی اون با shears اون رو تبدیل به carved pumpkin میکنه و با کندن اون دستتون میاد .

چجوری یک فارم اتوماتیک از ایرون گالم بسازم ؟

برای این فارم حتما لازم به ویلیجر دارید چون کنار ویلیجر همیشه ایرون گالم اسپان میشه برای محافظت از انها و به شکل زیر وقتی ایرون گالم اسپان بشه داخل لاوا میمیره و ایتم های اون دراپ میشه .Snow Golem :

دومین ماب و جاینتی که دربارش توضیح میدیم سنو گالم هست که بصورت طبیعی درجایی وجود ندارد و حتما باید خودتون بسازید .
اسنو گالم با دیدن زامبی ها شروع به پرت کردن Snow Ball به سمت اونا میکنه تا اینکه اونا رو بکشه .
با کشتن اسنو گالم به شما تعدادی snow ball میده و با جمع کردن هر 4 عدد اسنو بال میتونید مجدد یک اسنو بلاک بسازید و دوباره اسنو گالم .

با توجه به شکل زیر برای اسپان کردن و ساختن اسنو گالم باید 2 عدد اسنو بلاک و 1 عدد carved pumpkin داشته باشید که در مطالب بالا اموزش ساختش رو داده بودیم .
ابتدا 2 عدد اسنو بلاک رو روی هم قرار میدید و سپس carved pumpkin رو روی انها قرار میدید و اسنو گالم شما اسپان میشود .چجوری چهره اسنو گالم رو عوض کنم ؟

با یک بار کلیک کردن روی صورت اسنو گالم با shears چهره اسنو گالم شما عوض میشود و به شکل زید در می اید .Wither :

ویدر  مابی قدرتمند و خطرناک است و با اسپان کردن اون باعث ایجاد صدای ترسناکی در سرور میشود که همراه با انفجاری بزرگ میباشید .
این جاینت به تمام ماب های اطراف خود و مخصوصا به خود شما ویدر هد هایی پرتاب میکنند که در صورت برخورد به شما علاوه بر کم شدن جون شما افکت هایی هم برای شما دارد .
با کشتن ویدر که البته کاره راحتی نمیباشد شما 1 عدد ندر استار دریافت میکنید که میتونید باهاش بیکن بسازید .اموزش اسپان کردن ویدر :

برای اسپان کردن ویدر باید مطمعن باشید که در جایی امن باشید و دور از خونتون چون هر کدام از تیر هایی که ویدر پرتاب کنه و به بلاکی برخورد کنه اونجارو میترکونه .
باری اسپان کردن ویدر نیاز دارید به 3 عدد ویدر اسکلتون هد که در وبلاگ های قبلی توضیح دادیم که چگونه باید این ایتم رو بدست بیارید .
و نیار دارید به بیشتر از 5 سویل بلاک که این ایتم فقط و فقط داخل ندر وجود داره و بای بدست اوردن ان باید بروید داخل ندر و این ایتم رو بکنید و بردارید .

به این صورت میباشد که  باید 3 عدد بلاک سویل رو روی هم بزارید و بعدش 2 تا بلاک باقی مونده رو کنار بالاترین بلاک بزاری و سپس 3 عدد ویدر اسکلتون هد رو روی 3 تا بلاک بالای ی بزارید .نظرات

برای ارسال نظر باید وارد حساب کاربری خود شوید

هیچ نظری برای این مطلب وجود ندارد